Recenzie o EroFertil

 • Štefan
  V mladosti si nevážil zdravie, obliekal sa ľahko. Raz som pri mínusových teplotách musel dlho stáť v chlade. Najskôr sa začali problémy s erekciou, potom sa čoraz častejšie vyskytovala nutkanie na močenie. Bol som u urológa, ten mi poradil EroFertil. spočiatku som neveril v účinnosť kapsúl, ale po mesiaci používania všetky problémy zmizli.
  EroFertil
 • Milan
  Po dlhú dobu nebolo neustále dievča, sex 1-2 krát mesačne. Problémy sa začali, záujem o intimitu zmizol. Erekcia sa stala nestabilnou a mohla zmiznúť v najnevhodnejšej chvíli. Objavil sa stály partner, ale problémy s potenciou spôsobovali nepríjemnosti. Objednal som si erofertil, po použití sa sila obnovila.
  EroFertil
 • Peter
  Problémy s erekciou, lekár diagnostikoval neplodnosť. Nevedel som, čo mám robiť. Užíval syntetické drogy, ale účinok bol nulový. EroFertil bol odporúčaný. Spočiatku som sa hanbil, že sa predáva iba na internete. Ale po absolvovaní kúry liečby som bol spokojný. Výdrž v posteli sa zvýšila. Spermatické bunky sa stali aktívnymi. S manželkou plánujeme dieťa.
  EroFertil
 • Eva
  Manžel mal problémy v posteli. Začali sa komplexy, nervové poruchy. Kamarát poradil erofertil. Manžel bol voči tomuto lieku skeptický. Ale po týždni užívania sa erekcia zosilnila, pohlavný styk sa predĺžil.
  EroFertil
 • Anna
  Kapsuly EroFertil skutočne fungujú komplexne. Erektilné dysfunkcie zmizli, močenie sa stalo pravidelným, začal som mať z intimity skutočné potešenie. Všimol som si, že emočný stres zmizol, môžem sa plne sústrediť na svojho partnera.
  EroFertil
Užívateľské hodnotenie EroFertil
4
18